OD PROJEKTU DO REALIZACJI

Wybudowałeś dom? Kupiłeś mieszkanie? Albo po prostu planujesz remont ?

Często spotykamy się z zapytaniem jak wygląda proces realizacji zamówień, dlatego poniżej zamieszczamy nieco słów o całym przebiegu.

Projektowanie mebli to bardzo obszerne działanie. Początkowy etap to analiza potrzeb klienta. Bez względu na to czy jesteś zainteresowany/na jedną szafką, czy umeblowaniem całego mieszkania, w pierwszej kolejności orientujemy się jaką funkcję ma pełnić dany mebel i jakie masz co do niego wymogi. Pytamy o kolory, rodzaj materiału oraz ogólne oczekiwania. Ten etap pozwala na sprecyzowanie oferty oraz uniknięcie nieporozumień. Na podstawie wstępnych informacji wykonujemy wycenę, która pozwala Ci na orientację, co do kosztów całej inwestycji.

Kiedy zaakceptujesz wstępny kosztorys umawiamy się na pomiar pomieszczenia, w którym mają pojawić się nowe zabudowy. To też jest czas na potencjalną zmianę koncepcji, koloru, ale również czas na zadawanie pytań 😉 Nie krepuj się! Jesteśmy od tego, aby wskazać Ci najlepszą opcję!

Po pomiarach wykonujemy wizualizację i precyzujemy docelowy układ. Kiedy efekt końcowy spełnia Twoje oczekiwania, poddajemy całość rekalkulacji. Jeśli zaakceptujesz ostateczną cenę, przekazujemy zamówienie do działu produkcji.

Kolejnym etapem, najtrudniejszym dla naszych klientów, to czas oczekiwania na realizację zamówienia. Wiemy, że bardzo chcesz, aby Twoje nowe meble jak najszybciej pojawiły się w Twoim domu. Robimy wszystko co w naszej mocy żeby tak było. Musisz jednak pamiętać, że przykładamy bardzo dużą wagę co do jakości naszych mebli oraz precyzji ich wykonania, a na to potrzebujemy czasu. Pamiętaj, że nam też zdarza się chorować, dlatego czasem mogą pojawić się delikatne opóźnienia. Jesteśmy tylko ludźmi 🙂

Na tym etapie produkcji, możemy kontaktować się z Tobą w celu doprecyzowania elementów, detali, wątpliwości, które pojawiły podczas procesu produkcyjnego.

I przychodzi ten czas, że ostatni zawias zostaje zamontowany… to jest dzień, w którym nasz dział obsługi klienta kontaktuje się z Tobą w celu umówienia się na konkretny termin montażu.

Montaż mebli może „trochę” trwać, dlatego zaczynamy od wczesnych godzin porannych i czasem kończymy w późnych godzinach popołudniowych. Staramy się, aby montaż odbył się tak sprawnie jak to tylko jest możliwe. Przy większych realizacjach, montaż planujemy na kilka wizyt. Wiemy, że czasami wczesne godziny mogą Cię przerazić, ale pamiętaj, że w kolejce oczekujących są klienci, którzy tak jak Ty z niecierpliwością czekają na swoje wymarzone meble i tylko taki system pozwala nam na sprawną realizację zamówień.

Ufff.. i koniec… Twoje wymarzone meble są już u Ciebie! Cieszymy się razem z Tobą.

Po zakończonym montażu zachęcamy do podzielnia się opinią w mediach społecznościowych lub na platformie googla. Każdy komentarz pozwala nam na dalszy rozwój i rozkwit firmy.

Do zobaczenia!

X