Nowy model – Narożnik Lupe

Głęboko wierzymy, że meble, którymi się otaczamy, stają się częścią naszej historii. Chcielibyśmy, żeby nasze meble mogły stać się częścią Twojej. 

Przedstawiamy Wam najnowszy model w naszej ofercie. Narożnik Lupe. To on otwiera naszą kolekcję mebli wyjątkowych i niepowtarzalnych, inspirowanych najnowszymi trendami.

Projektując narożnik zależało nam, żeby nie tylko był piękny, ale też funkcjonalny. Czy nam się to udało? Oceńcie sami. Oparcie zostało wyprofilowane tak, żeby dopasowywało się do kształtu ciała. Układając zagłówek pod głową, zapewnisz sobie idealne podparcie i niesamowitą wygodę.  Narożnik posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Lupe stoi na stabilnych, metalowych, dwunastocentymetrowych stopkach. Jak każdy nasz model, również i ten, ma tapicerowany tył, dzięki temu świetnie prezentuje się z każdej strony. Wnętrze mebla zostało wypełnione wysokiej jakości pianką poliuretanową oraz sprężyną, które gwarantują nam jego trwałość na długie lata. Na zdjęciu Luppe zostało ubrane w tkaninę o drobnym splocie, dzięki temu prezentuje się nowocześnie i nienagannie.

Twój salon, to Twoja przestrzeń. Wybierając komfortowy narożnik, nadajesz swojemu wnętrzu własny charakter, jednocześnie tworząc przy tym przyjazną przestrzeń, w której spędzisz ze swoimi najbliższymi wiele wspaniałych chwil.

X